Залишайте відгук та отримуйте знижку!

Новый шаблон 2

Шановні покупці!

   

  Одним з напрямків роботи в області якості обслуговування клієнтів є розробка і вдосконалення партнерської програми. Головний спосіб залучення покупців, широко застосовуваний в нашому інтернет-магазині - надання клієнтам знижок при покупці шин або дисків. Такий варіант дозволяє нам формувати найпривабливіші ціни на шинну і колісну продукцію.
   Природно, знижки в спеціалізованому шинному магазині не можуть досягати 20-50% (найбільш характерних для схильною до сезонному попиту індустрії одягу). Знижка в 1-3% цілком може стати приємним доповненням до Вашого придбання, підніме Ваш настрій і поліпшить самопочуття. Партнерська програма допомагає нам швидше реалізовувати брендову шинну продукцію, удосконалювати сервіс і зміцнювати партнерські відносини.


Умови надання знижок:

  • Знижка в 1% від вартості замовлення надається клієнтам, уже придбали  у нас шини або диски. (Якщо Вам складно пригадати, купували  Ви у нас що-небудь - можете просто звернутися до наших менеджерів і провірити дані про минулі замовлення)
  • Знижка в 2% від вартості замовлення надається клієнтам, які вже придбали у нас шини або диски і залишили відгук (з умовами можна ознайомитись нижче).
  • Знижка в 3-5% від вартості замовлення надається оптовим покупцям, які здійснюють разову покупку більш 20 одиниць товару.

Знижка за відгук про наш магазин:

Шановні клієнти у Вас є можливість поділитися своїм відкликанням про роботу нашого магазину. За що ми віддячимо вас невеликий, але приємною знижкою в 1%.

Ви можете залишити відгук про магазин Nakolesah.net.ua на одному з нижче перерахованих сайтів:

Ваші відгуки допоможуть нам поліпшити якість обслуговування!

Також, у Вас є можливість поділитися своїм досвідом експлуатації шин. Цей процес займе у Вас зовсім небагато часу, а в нагороду, Ви отримаєте знижку в 1%.
Вам необхідно - Знайти літні шини (користуючись фільтром на сайті), які Вам доводилося експлуатувати і написати про них свою думку (відгук про шини), користуючись формою відкликання:

Натиснути кнопку "Залишити Відгук" і заповнити відповідні поля:

І натиснути кнопку "Залишити відгук".

Знайти зимові шини, які Вам доводилося експлуатувати і виконати ті ж дії.
Разом у Вас повинно вийти 2 відкликання. Сподіваємося, що ви досвідчений автолюбитель і вже встигли випробувати і зимові і літні шини.

* Неінформативні відгуки публікуватися не будуть!
Якщо ж ви експлуатуєте всесезонні шини, не проблема, зробіть відгук про всесезонной гумі, на якій їздили. Після цього повідомте менеджеру Ваше ім'я і моделі шин, на які Ви зробили відгук і отримаєте знижку 1%.

* Знижки не поширюються на акційні пропозиції