Сезонне зберігання шин і дисків


Двічі на рік більшість автовласників стикається з однією і тією ж проблемою – де зберігати шини після «перевзування». Хтось спеціально орендує гараж, хтось захаращує дачі, лоджії або навіть балкони, але існує більш комфортний і легкий спосіб вирішення проблеми.

Скористайтеся послугою «Сезонне зберігання в NAKOLESAH» - це якісне зберігання шин і дисків зі знанням всіх тонкощів даного процесу. Наші фахівці подбають щоб з настанням наступного сезону ваші шини не втратили своєї надійності і також забезпечували вам безпеку на дорозі.

На сьогодні послуга вже доступна в місті Черкаси.

Як скористатися послугою "Сезонне зберігання в NAKOLESAH"?

Все дуже просто! Для цього вам необхідно:

 • Приїхати на наш склад (мапа нижче)
 • Пройти огляд шин/дисків - наш фахівець   уважно оглядає шини/диски на наявність дефектів і проведених ремонтних робіт, вимірюють глибину протектора. Всі дані вносяться в Акт прийому-передачі.
 • Підписати Акт прийому-передачі і Договір - після огляду і заповнення акта складається договір в якому прописані всі умови зберігання.
 • Пломбування -   на акти прийому-передачі прикріпленим кабельбіндером до кожного колеса клеїться стікер-наклейка,   на якій фіксується: ПІБ, дата початку та закінчення зберігання, а також номер договору.

ВАЖЛИВО! Після того як Ваші колеса будуть прийняті на зберігання наші співробітники видадуть Вам ваші примірники акта прийому-передачі та договору. Поставтеся уважно до цих документів, так як в подальшому вони будуть підставою для видачі вам ваших коліс по закінченню зберігання.

Вартість зберігання

Вартість вказано за зберігання 1 од./місяць зберігання комплекту/місяць
Шина без диску 25 грн/од 100 грн/4 од
Шина на диску 30 грн/од 120 грн/4 од
Вантажна шина від 50 грн/од* -


Чому варто скористатися послугою "Сезонне зберігання в NAKOLESAH"?

Наші склади знаходяться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням. У приміщеннях дотримані всі необхідні норми зберігання,   що забезпечить збереження ваших коліс в повному обсязі. Зручне розташування складів дозволяє без проблем дістатися до нас з будь-якої точки міста.

Основні правила зберігання шин

Важливо пам'ятати! Неправильне зберігання шин може спричинити собою передчасне старіння покришки, її руйнування або втрату експлуатаційних якостей. Втрата основних фізичних характеристик шини знижує рівень безпеки, тому слід відповідально підійти до питання зберігання.


Основні рекомендації по зберіганню:

 • Перед тим як прибрати покришки на зберігання, ретельно очистіть їх від сміття, дрібних камінчиків, перевірте їх візуально на наявність порізів, тріщин і будь-яких інших пошкоджень. У разі якщо покришки готуються до тривалого зберігання, рекомендує їх помити і насухо витерти.
 • Щоб в майбутньому не виникала проблема з визначенням на якій стороні і спереду або ззаду слід ставити ту чи іншу шину, зробіть позначки крейдою на бічній поверхні шини. Наприклад: ПП-переднє праве, ПЛ – переднє ліве, ЗП – заднє праве і ЗЛ – заднє ліве.
 • Щоб знизити вплив зовнішніх факторів при тривалому зберіганні, рекомендується використовувати спеціальні чохли для кожної покришки.
 • Основні вимоги для приміщення під зберігання: воно повинно бути з мінімальним рівнем вологості, добре провітрюваному місці, з відсутністю джерел тепла і прямого сонячного світла.
 • Весь період зберігання повинна підтримуватися оптимальна температура повітря в приміщенні - 15-25ºС.
 • Забороняється зберігати шини поблизу горючих і легкозаймистих речовин: масла, бензин, розчинники, фарби, мастила.
 • Покришки в зборі з автомобільним диском правильно зберігати розвішеними на дротяних гачках або складеними в стопку. У разі тривалого зберігання порядок розташування шин в стопках слід міняти.


 • Покришки без автомобільних дисків необхідно зберігати вертикально, щоб уникнути деформації шини. Раз на місяць автошини потрібно обертати уздовж осі, щоб вплив на одне місце залишалося мінімальним.